WBPLS19ZA 19 ιντσών Τερματικό Ερευνών Οχημάτων Προϊόντα στάθμευσης
Ονομασία μάρκας: wanbo
Αριθμός μοντέλου: WBP-LS19Z-A
MOQ: 1 σύνολο
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Όροι πληρωμής: Λ/Κ, Τ/Τ
Ικανότητα εφοδιασμού: 1 ~ 5000 κομμάτια 30 ημέρες
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Σχήμα:
WBP-LS19Z-A
Σύστημα εμφάνισης:
Εικονική οθόνη LCD 19 ιντσών
Η υγρασία:
20%~90% (σχετική, μη αποσυμπίεση)
Θερμοκρασία εργασίας:
-20℃ ~ +45℃
Χρόνοι αφής:
Πάνω από 60 εκατομμύρια φορές
Διασύνδεση ντουλαπιού:
Η διεπαφή δικτύου RJ 45
Εργασιακή τάση:
AC220V±10%
Καταπολέμηση της εξουσίας:
< 200W
Δυνατότητα προσφοράς:
Επισημαίνω:
19 ίντσες τερματικό ελέγχου οχήματος
Προϊόντα στάθμευσης 19 ιντσών
Περιγραφή του προϊόντος
Προϊόντα στάθμευσης WBPLS19ZA 19inch Τερματικό έρευνας οχημάτων
Παράμετρος
ΜΟντέλ:
WBP-LS19Z-A
DΤο σύστημα isplay: Εικονική οθόνη LCD 19 ιντσών
Hυγρασία: 20%~90% (σχετική, μη αποσυμπίεση)
WΕργασίαΤθερμοκρασία: -20°C ~ +45°C
WΕργασίαVΟλτάτζ: AC220V±10%
ΠούροDοξυγόνωση: < 20 0W